Biladım Eğitim Merkezi
Autocad_Kursu_Autocad_Kursları_Autocad_Eğitimi_Autocad_Kursu_İstanbul
Anasayfa Hakkımızda İletişim
GÜNCEL HABERLER


Autocad Kursunu Profesyonel Kadrodan Almak İçin Doğru Yerdesiniz.

Autocad Kursumuz Autocad 2010 versiyonu ile 2 boyut ve 3 boyutlu olarak anlatılmakatadır. Mesleğe uygun projeler ile anlatılan eğitimimiz sonunda mesleğiniz ile ilğili herşeyi etkili bir şekilde çizecek seviyeye geleceksiniz.

Devamı için
  HAKKIMIZDA
 AUTOCAD KURSU
HAKKIMIZDA

autocad-kursu.com; 2007 yılından itibaren bilişim sektöründe Profosyonel ve uzamanlaşan kadrosuyla faaliyete başlamıştır. Gelişen bilgisayar teknolojisinin her dalında eğitimler veren firmamız, aynı zamanda bireylere ve kurumlara özel çözüm hizmetleri geliştirmektedir.

EĞİTİM KALİTESİ

autocad-kursu.com Eğitmenleri, Alanında uzman ve sektörde deneyimi olan kişiler arasından seçilir. Eğitmenler, bilgilerinin güncel kalabilmesi amacıyla sürekli akademik sınavlara tabi tutulurlar,teknolojilerle ilgili bilgilerini güncellerler. Eğitmenlerin performansı tüm kursiyerler tarfından değerlendirilir ve kurumca yakından takip edilerek daha kaliteli eğitim verilmesi amaçlanır.

EĞİTİM SONRASI DESTEK VE HİZMET

autocad-kursu.com de eğitim almış kursiyerlerimiz bir yıl içinde koşullu eğitim tekrarı hakkından yararlanabilirler,firma çalışanlarına eğitim sonrasında da destek sağlar. Kurumsal katılımcılar eğitim sonrasında bir ay süre ile eğitmenlerinden karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak destek talep etme hakkına sahiptirler. Eğitim alan tüm katılımcılar kursu tamamladıktan sonra da kendilerini yetersiz hissettikleri konularda eğitimcilerimizden yardım alabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından yararlanmaya devam edebilirler.

EĞİTİM GÜNLERİ

autocad-kursu.comi haftanın 7 günü, günde 12 saat açıktır. Eğitim programınız hafta içi akşam, hafta içi gündüz ya da hafta sonu sizin belirleyeceğiniz saatlere ve günlere göre hazırlanır. Kurumsal Eğitim çözümleri Departmanı, personelinizin iş yoğunluğunu dikkate alarak, firmanız için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler.

VİZYONUMUZ

autocad-kursu.comun vizyonu; bilgisayar teknolojileri alanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen, bilgiyi ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak üretime dönüştürebilen, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, küresel düşünen ve bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, milli ve ulusal değerlere sahip, evrensel değerlere saygılı, kendisine güvenen, laik ve demokratik bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne ve onun bölünmez bütünlüğüne kendini adamış gençler yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ

autocad-kursu.comi, Türkiye'nin teknolojik gelişimi için; bilgiye ulaşmayı, üretmeyi, uygulamayı ve yaymayı bilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. autocad-kursu.com 'ın misyonu tüm Türkiye de ve dünyada görev alabilecek teknoloji uzmanları yetiştirmektir. Bu nedenle autocad-kursu.com mezunları, bilgisayar teknolojileri alanında yetkin ve kendine güvenen, eğitim aldığı konuda en son ve yaygın teknolojileri kullanabilen, mesleklerinde başaralı, sektörlerinde aranan ve tercih edilen bireyler olacaktır. autocad-kursu.com bu misyonu gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı ilke edinmiştir.


 

 

 

 

 

 İlgili Siteler ve Puanları
No. Adres Puan
1 BİLADIM 99
2 FCTASARIM 95
3   
4   
Anasayfa     Hakkımızda     İletişim
BİLADIM EĞİTİM MERKEZİ GÜVENCESİ İLE